Úvod » Kalendář soutěží a akcí

Kalendář soutěží a akcí 2013

publikováno 07.03.2011 (aktualizováno 31.03.2013)

Kalendář pro rok 2013

4. 5. Břevenec 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
4. 5. Ludéřov 11.00 Št. + PU O pohár sv. Floriána
5. 5. Odrlice 8.00 Št. + PU Okrskové kolo v PS
17. 5. Taneční zábava 20.00              Kapela Alien
18. 5. Medlov 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
18. 5. Olešnice 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
26. 5. Přáslavice 8.00   Okresní kolo v PS
1. 6. Benkov 10.00 PU - 2B Hanácká extraliga
1. 6. Stražisko 13.00 PU - 3B VC Prostějovska
8. 6. Svésedlice 10.00 PU - 2B  
8. 6. Dětkovice 13.00 PU - 3B VC Prostějovska
8. 6. Bolelouc 14.00 PU - 2B  
 9. 6.  Lipová 9.30 PU - 3B VC Prostějovska, Ex. ČR
14. 6. Taneční zábava 20.00              Kapela Motors rock
15. 6. Dolní Libina 10.00 PU - 3B Hanácká ex., Holba cup
16. 6. Čelechovice n/H 14.00 PU - 3B VC Prostějovska
22. 6. Přerov 8.00   Krajské kolo v PS
22. 6. Střížov 11.00 PU - 2B  
22. 6. Ješov 13.00 PU -2B  
22. 6. Chválkovice 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
29. 6. Střelice 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
5. 7. Liboš 13.00 PU - 2B  
6. 7. Velký Týnec 13.00 PU - 2B  
6. 7. Odrlice 13.00  PU - 3B  Hanácká extraliga
7. 7. Břevenec 11.00 PU - 3B Hanácká extraliga
13. 7. Velký Újezd 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
13. 7. Bílovice 13.00 PU - 3B VC Prostějovska
13. 7. Haňovice 14.00 PU - 2B Hanácká extraliga
13. 7. Bílsko 14.30 PU - 2B  
20. 7. Loučany 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
20. 7. Medlov 21.30 PU - 2B  
27. 7. Savín-Pinda 13.00 PU - 2B  
 27. 7.  Šumvald 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
2. 8. Taneční zábava 20.00              Kapela Motors rock
3. 8. Nová Hradečná 11.00 PU - 3B Hanácká extraliga
3. 8. Slavětín 13.00 PU - 2B  
3. 8. Brodek u Konice 20.00 PU - 3B VC Prostějovska
10. 8. Újezd u Uničova 13.00 PU - 2B  
10. 8. Plinkout 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
17. 8. Ješov 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
17. 8. Velká Bystřice 13.00 PU - 2B  
17. 8. Krumsín 13.00 PU - 3B VC Prostějovska
24. 8. Velký Týnec 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
24. 8. Vícov 11.00 PU - 3B VC Prostějovska
24. 8. Trusovice 20.00 PU - 2B  
31. 8. Troubelice 21.00 PU - 2B  
31. 8. Niva 21.00 PU - 2B VC Prostějovska
7. 9. Chválkovice 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
7. 9. Olešnice 11.00 PU - 2B  
14. 9. Hlubočky 10.00 PU - 2B  
14. 9. Nová Dědina 10.30 PU - 2B  
14. 9. Dolany 19.00 PU - 2B  
21. 9. Olomouc 10.00 PU - 3B Tohatsu fire cup
21. 9. Soběsuky 13.00 PU - 3B VC Prostějovska
28. 9. Tovéř 13.00 PU - 3B Hanácká extraliga
28. 9. Nasobůrky 19.00 PU - 2B  

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 11 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery